-

Dizüstü Bilgisayar Iletisim Bilgi

  RSS for computer part Katalog » Taşıma & Sipariş Hesabım  |  Sepetim  |  Ödeme   
Taşıma & Sipariş Taşıma & Sipariş


Satış Koşulları (otomatik çeviri google)

Satış Bu koşullar şirketi Brakstar arasında sonuçlandırılmaktadır. 1800 € sermaye 2 rue de Coulon karargahları olduğunu - numarası altında Ticaret ve Şirketler Siciline kayıtlı, Gracay 18310 (Fransa) 485 013 809 RCS Bourges Bourges, ve isteyen herhangi bir kişi veya kuruluş tarafındanLLC BRAKSTAR web sitesi üzerinden satın alma. Satış Bu koşullar Brakstar ve koşullar tüccar sitenin Brakstar alıcı profesyonel ya da tüketici ya o aracılığıyla yapılan tüm alımlar için geçerlidir alıcı arasındaki sözleşme ilişkisini tanımlar.
Bu site aracılığıyla bir mal veya hizmetin satın alınması bu şart ve koşulların alıcı tarafından kabul etmektesiniz.
Bu koşullar özellikle Brakstar tarafından onaylanmış herhangi bir başka genel veya özel koşullar üzerinde geçerli olacaktır
Brakstar herhangi bir zamanda koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Bu durumda, koşullar alıcı tarafından sipariş tarihinde geçerli olanlar olacaktır.
Mal ve hizmetlerin

Özellikleri

Ürün ve sunulan hizmetlerin katalogda listelenen
sitesi Brakstar yayınlanır
Bu ürünler ve hizmetler durumuna bağlıdır sunulmaktadır.
Brakstar bir bilgisayar geri dönüşüm şirketi, bu tüm ürünler kullanılmaktadır zaten kullanılıyor (test edilmiş ve 6 ay garantili) edilmiş olan demektir.
Her ürün tedarikçisi tarafından sağlanan bir açıklama eşlik ediyor; DF etiketli bazıları için, alıcı satıcının belgelerine erişebilirsiniz.
Katalog fotoğrafları mümkün olduğunca doğru ama özellikle renk konusunda, ürün ile mükemmel bir benzerlik garanti edemez.

Gör

Katalogda listelenen fiyatları dikkate sipariş tarihinde geçerli KDV alarak Euro fiyatlı; herhangi bir oran değişikliği mal veya hizmetlerin fiyatına yansıyacak.
Brakstar rezervleri düzenin gününde katalogda belirtilen fiyatlar sadece alıcı için geçerli olacaktır dışında, herhangi bir zamanda fiyatları değiştirmek için.
Fiyata Dahil (veya hariç) aşağıda belirtilen coğrafi bölgelerde yer alması durumunda sipariş işleme, taşıma ve teslim maliyeti.

coğrafi alan

Bu sitede sunulan ürün ve hizmetleri online Satış Fransa'da ikamet alıcılar için.

kontroller

Bir ürün veya hizmet gerekir satın almak istiyor alıcı:
- Tüm veri talep veya varsa müşteri numarasını vererek göstermek kimlik formu doldurun;
- Ürün veya hizmetlerin tüm referanslar vererek online sipariş formu doldurun;
- Inceledikten sonra sipariş onaylayın;
- Sağlanan ödeme yapın;
- Sipariş ve ödeme onaylayın.
Sipariş teyidi satın alma ya da diğer koşulları kendi koşullarına mükemmel bilgi ve feragat sahip tanınması, satış bu koşulları kabul etmektesiniz.
Tüm veriler kaydedildi ve işlemin geçerli kanıt doğruladı. Onay değer imzalama ve işlemlerin kabulü.
Satıcı kaydedilen sipariş onayı e-posta göndereceğiz.

Geri Çekmesi

Alıcılar, profesyonel olmayan bireyler, bir maliyeti hariç, ceza olmadan değişim veya para iadesi için satıcıya ürünü iade etmek onların sipariş tesliminden sonra yedi gün süresince serinlemek var dönmek.
Siparişin alındığı tarihten itibaren 7 gün azami süre içinde Brakstar 2 rue de Coulon 18310 Gracay için tescil tarafından
İade yapılmalıdır.
Ürün devlete gönderilen aynı durumda iade edilmelidir. Stoktaki alma sırasında çekilen fotoğrafları ile yapılan sözleşmenin durumunu kontrol.

Ödeme Koşulları

Fiyatı sipariş ödenir.
Ödemeler kredi kartı ile yapılacaktır; Onlar iletilen bilgiler yazılım tarafından şifrelenir böylece güvenli PAYPAL veya Payzen (Lyra Ağlar) kullanımının SSL (Secure Socket Layer) üzerinden gerçekleştirilecek ve hiçbir üçüncü şahıs sırasında okuyabilirsiniz ağda geçiş.
Sipariş kabul veya hizmetleri mevcut ve mal veya teslim veya indirilen hizmetlerin miktarı zaman alıcının hesap tahsil edilecektir.
Alıcı talebi, bu KDV gösteren bir kağıt fatura gönderilecektir.

Teslimatlar

Teslimatlar yalnızca alanında olabilir kabul siparişte belirtilen adrese yapılır.
Riskler mal taşıma sırasında hasar durumunda Brakstar önermelerini yapmamışlar zamanda alıcı tarafından karşılanır, şikayet üç gün içinde taşıyıcı ile yapılmalıdır teslimattan.
Teslimat süreleri yalnızca bilgi amaçlıdır; onlar sipariş otuz günü geçemez ise, sözleşme feshedilerek ve alıcı ödenebilir.
Paket veya mektup hasarlı ve ürün olsaydı, bu dava ve bize bir değişim veya para iadesi için çeki laposte sağlamak için gerekli olacaktır.

Garanti

Satıcı tarafından sağlanan tüm ürünler Medeni Kanun'un 1641 tarafından sağlanan hukuki garantisi var.
Bir ürünün uygunsuzluk durumunda, değişim veya para iadesi olacak satıcıya iade edilebilir.
Tüm iddialar, değişim veya para iadesi için istekleri aşağıdaki adrese posta ile yapılmalıdır: SARL Brakstar 2 rue de Coulon Gracay teslim 18310 otuz dahilinde gün.
Hata kontrol iş müşterisiyim, bu bir hisselerinde bir ticaret son teklif veya uygun olacaktır.
Satılan tüm anakartlar profesyonel bir elektronik tarafından monte edilmelidir.Müşteri manipülasyon profesyonel bir elektronik tarafından yapıldığını kanıtlar (fatura, sertifika) sunmak için yetenekli bir bilişim şirketi, değilse hiçbir garanti anakart üzerinde bir elektrik sorunu halinde uygulanabilir .

sorumluluk

Satıcı, sadece bir yükümlülüğe bağlı olan online satış sürecinde; onun sorumluluğu, veri kaybı gibi internet kullanımından kaynaklanan zararlar, hack, virüsler, kırılma hizmet veya diğer istenmeyen sorunlar için sorumlu tutulamaz.

fikri mülkiyet

Sitesi Brakstar tüm unsurları ve Brakstar münhasır fikri mülkiyet kalır
Kimse kısmen dahi çoğaltabilir, kullanabilir postalanacak veya herhangi bir amaçla kullanmak için izin verilir, sitenin unsurları da yazılım, görsel veya ses vardır.
Herhangi tek link veya köprü kesinlikle Brakstar açık yazılı izni olmadan yasaktır

Kişisel veriler

Veri, dosya ve 6 Ocak 1978 özgürlüklerine ilişkin yasaya göre, alıcıların isimlerini içeren bilgiler otomatik işleme tabi olabilir.
Hiçbir durumda Brakstar toplanan bilgileri iş ortakları vardır iletecektir.
Kullanıcılar
6 Ocak 1978 yasasına göre, bir erişim hakkı ve bunlarla ilgili doğru verilere sahip

Dosyalama - Prova

Medeni Kanun'un 1348 hükümlerine uygun olarak gerçek bir kopya olarak güvenilir ve dayanıklı üzerinde Brakstar arşiv satın alma siparişleri ve faturalar.
Brakstar bir kayıtları taraflar arasında iletişim, emir, ödemeler ve işlemlerin kanıtı olarak taraflarca kabul edilecektir.

Anlaşmazlıkların Çözümü

Online satış Bu koşullar Fransız yasalarına tabidir.
Anlaşmazlık durumunda, yetkisi birden fazla sanık ya da garanti rağmen, Bourges yetkili mahkemelere verilir.

Devam Etmek için tıklayınız.
  Hızlı Bul


  Yorum

ahmet (29.01.2015) :

Avrupabilişimden yaptığım alışverişten çok memnun kaldım teşekkür ederim.

mustafa (21.03.2015)

Yaptığım alışverişten çok memnun kaldım. Teşekkürler.

Said (02.02.2015)

Avrupa Bilişime hizmetinden dolayı teşekkürler,çok güzel bi tvyi onların sayesinde aldım çok memnunum:))

 
6 ay garanti


Doğum: 5 gün

  Alışveriş Sepeti  
0 ürün